Чет муабети (ти реков-ми рече)

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
971
1,133
Не се договараме ние, не знам од каде тоа. Љубов водиме, ама не еден со друг.
Немам фетиши јас, за МБ не знам, не можам да кажам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: misti.diva orhideja

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Абе вие двајца горе ептем ја претеравте..водите љубов, се договарате за собиранка, се карате, препукувате, така ли се палите(некој нов фетиш)..ај гитла таму негде во 4 очи разрешете ја мистеријата(facepalm)
(косебијетајсеволи);)
6, братот го заборави :)
Од месечина се гледа дека имате нерасчистени сметки вие двајца, колку повеќе негирате толку повеќе потврдувате, дај видете се еднаш кажете си се што ви лежи на душа... жал ми паѓа вака и за двајцата, ќе земам ја ќе ве соберам па тепајте се, сакајте се што сакате правете после :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Готово тогаш, ете кај се криел иделанио маж. Јас сум дете од фамилија, дедо ми директор беше, другио воено лице. Имам многу наследство и имот. Можи на некоја нива куќа да си напрајме и убо да си живејме. Најголемата пред врата ќе ја клајме да не чува Бог од душмани и хејтери. За свадбата со тракторо ќе поминиме низ град сите да зборат да се чудат. На приколицата ќе се бацваме. Јас ќе мирисам на мошус и тој во наследството остана од прабаба ми. Ќе ти готвам, ќе те перам убав и богат маж ќе земам (inlove):zelen(star).

Голема желба ми е со трактор да се возам, низ Ушици да поминам со него, да ми завидуват сите :pusi
А чим те бива за готвење то е најважно, права жена а не како овие денешниве, растурикуќи...А да, да не заборам дека голфо е дизел и има кука за приколка назад...
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Мене кукле од господ ми е страв само ,а од тебе ни најмалку , не гледам причина да би дошол , имаш ти свој став и си го кажала во неколку наврати ,така да се знае што е како е така да не гледам причина за таквото доаѓање ..
Едноставно е

:sreken