Чет муабети (ти реков-ми рече)

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
Жар има, тлее, само нема кој да ме распавка малку.
Овде се е умрено така неодамна, но се согласувам со тебе, мислам имаше едно мислење дека форумов ти има оставено убав впечаток и јас се согласувам со тебе.
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Овде се е умрено така неодамна, но се согласувам со тебе, мислам имаше едно мислење дека форумов ти има оставено убав впечаток и јас се согласувам со тебе.
На овој форум почнав да се учам да одам, да зборам, да растам...кога се учленив немав поим од ништо:) Да ти кажам една смешка, да се исповедам:giggleдури мислев дека Аристократ е некој главен тука:sramлеле бруки..немав поим од ништо, @JaMi ми помагаше, ме учеше.(flower)
Криво ми е што пропаѓа овој форум, го чувствувам дел од себе, многу драгоцено време оставено е тука, многу емоции и да не гњавам...затоа се вратив и затоа се бунам:(
 

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
На овој форум почнав да се учам да одам, да зборам, да растам...кога се учленив немав поим од ништо:) Да ти кажам една смешка, да се исповедам:giggleдури мислев дека Аристократ е некој главен тука:sramлеле бруки..немав поим од ништо, @JaMi ми помагаше, ме учеше.(flower)
Криво ми е што пропаѓа овој форум, го чувствувам дел од себе, многу драгоцено време оставено е тука, многу емоции и да не гњавам...затоа се вратив и затоа се бунам:(
Не пропаѓа знаеш зошто, има многу квалитет во луѓето што се во него, искрено ги доживувам како едно големо семејство, него знаеш што, укапирав дека една година ја славиме два пати, еднаш нова и еднаш стара, и се осетив некако ретардирано зошто тој факт не сум го сфатил досега:D
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43
Не пропаѓа знаеш зошто, има многу квалитет во луѓето што се во него, искрено ги доживувам како едно големо семејство, него знаеш што, укапирав дека една година ја славиме два пати, еднаш нова и еднаш стара, и се осетив некако ретардирано зошто тој факт не сум го сфатил досега:D
Сите различно го доживуваме форумов, различни симпатии гаиме кон одредени членови, но факт е дека ЦБ тргна надолу со голема брзина и нормално е дека се што оди удолу мора да заврши на дното.
Приметив дека никој тука не се обидува да го спречи тоа.
Среќна ти нова и среќна ти стара нова година(pivo)(pivo)
 

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
Сите различно го доживуваме форумов, различни симпатии гаиме кон одредени членови, но факт е дека ЦБ тргна надолу со голема брзина и нормално е дека се што оди удолу мора да заврши на дното.
Приметив дека никој тука не се обидува да го спречи тоа.
Среќна ти нова и среќна ти стара нова година(pivo)(pivo)
Среќна ти и на тебе, ваљда знаеш каква ти била старата, него да си легнеме, утре треба да се заврти машината за правење пари, да го извади менито на послужената маса, сонувај убавини што би рекла @Baknuvalka (inlove)
 

misti.diva orhideja

Член со 30 казнени поени
10 јануари 2017
262
195
43

На овие ниски температури и ниско ниво на расположение, многу заповеди, индијански вакви такви никакви..најдобро загревање...бујруууууууум:trca:p
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Achernar