Собиранки.... (договарање - тука)

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Ајде нека се искажат сите кој ке дојдат ,да не кружиме натака навака и нека се одреди место и време и готово !?!?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Abraxas

Abraxas

Староседелец
10 јануари 2013
1,094
792
1,133
45
www.oto-mk.net
Колку повеќе ми објаснуваш толку повеќе ми станува поенигматично,едното,друго и трето!???
Компетентност, убавина, запознаеност, за сите три постојат завети што ме ограничуваат до каде можам да се докажувам, на тоа мислев. :)
Битно е биде убава дружба а не како овде на форумов...едни зборат,други сеир читаат....Некогаш ми личи форумов како во Големиот брат....:)
Не го гледам тоа реално шоу, така да незнам, но верувам дека би била убава дружба доколку нема провокатори и сеирџии.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Колку повеќе ми објаснуваш толку повеќе ми станува поенигматично,едното,друго и трето!???
Битно е биде убава дружба а не како овде на форумов...едни зборат,други сеир читаат....Некогаш ми личи форумов како во Големиот брат....:)
Дали ти би го разбила митотза тоа кој стои зад мониторот, како и константното зборење тука на форумот дека луѓето (не) се исти како во живо и би се појавила на собиранка?
Ете јас се имам појавено и планирам пак, ако се собереме нели.
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
:D Од ко сум овде се договарате и никако да се договорите. Да имав време ко бев кај брачеда ми пред некој ден Ск е таа на факс ке пишев само. Овој пат нека дојде кој може во толку часот на место каде што е најзгодно за сите и нормално на кој му одговара.. мн ја тупите стварно.... :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Дали ти би го разбила митотза тоа кој стои зад мониторот, како и константното зборење тука на форумот дека луѓето (не) се исти како во живо и би се појавила на собиранка?
Ете јас се имам појавено и планирам пак, ако се собереме нели.
Да, имам намера коначно да се појавам со цела моја убавина и живо заинтересирана да ти го видам носот(немаше ли поубава слика да најдеш или фереџе да туреше)??Секој човек има четири лица-напред,назад, лево и десно.... а за разбивање мит..хм.глупости живи е тоа, повеќе ме интересира навистина дали се некои такви како што ги имам замислено и за какви се претставуваат овде.
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Да, имам намера коначно да се појавам со цела моја убавина и живо заинтересирана да ти го видам носот(немаше ли поубава слика да најдеш или фереџе да туреше)??Секој човек има четири лица-напред,назад, лево и десно.... а за разбивање мит..хм.глупости живи е тоа, повеќе ме интересира навистина дали се некои такви како што ги имам замислено и за какви се претставуваат овде.
Ти само појави се, јас ќе се потрудам да бидам што поприроден :zelen
 

Abraxas

Староседелец
10 јануари 2013
1,094
792
1,133
45
www.oto-mk.net
Ајде нека се искажат сите кој ке дојдат ,да не кружиме натака навака и нека се одреди место и време и готово !?!?
Еве предлог од мене, утре во 19:30 во градски парк. Одговара?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ●Untouchable°

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
А да си напраиме една пробна собиранка на скајп? :) Ко што тргнала работава освен виртуелно да се собереме не гледам друг начин :)
Јас сум слободна секој ден после 16 часот....
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape