Сакам да кажам/Сакам да прашам

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Тоа е тоа, распад, од највисоките раководни места на држаата каде што седат тотални морони па се до последна `чувателка на деца`, глупава жентурача во поодминати години со последна шанса да ја распали психопатската црта во бедниот и животец (и тоа врз бебе), се` е тоа симптом на едно длабоко болесно, беспотребно, имбецилно и штетно општество кое е навреда за секој кој има барем два грама ум или моралност во себе.

Единствено е несфатлива реакцијата каде родителите бараат правда `низ системот` кој има доволно дупки да исчезнат милијарди евра и да останат неказнети убијци а ликови кои украле 150 ќебапи да заглават робија. Како да ги донеле од Сатурн, како да не знаат каде живеат. Единствена правда би била брза ликвидација на дотичната.

Кои ебени хорор накази ги продуцира општеството, видете и го само гласот и речникот (кон едно бебе) настрана останато...
 

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
so-ovie-porasnav-jas.jpg

Ех коа ќе се сетам каде бевме каде сме сега...
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Дечки моментално ја читам темава А зошто? во играчница.. Ама има царој по форумов, значи и темата е таква интересна и + одговорите се закон.. ,,а зошто така сакам,, :rofl :rofl
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Дечки моментално ја читам темава А зошто? во играчница.. Ама има царој по форумов, значи и темата е таква интересна и + одговорите се закон.. ,,а зошто така сакам,, :rofl :rofl
ама јас сум најзакон, нали? (muscle)(muscle):rofl
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

*V******

Староседелец
2 април 2013
193
170
1,053
Кога нешто силно посакуваш целата вселена ствара заговор за да не го добиеш тоа.
Паоло извини ама денес сватив greska si sfatil....дека ова зборче не ти фали во твојава толку "легендарна и епска'' мисла.
greska si sfatil ne si posakal na vistinski nacin:)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево

Where were you when they built the Ladder to Heaven?
Did it make you feel like cryin'?
Or did you think it was kinda gay?
Well I for one believe in the Ladder to Heaven
Ooh yeah yeah yeah, 9/11
I said 9/11 9/11 9/11 9, 9/11

Where were you
When they ran out of stuff to build the Ladder to Heaven?

Where were you
When they saved that Ladder to Heaven?

Where were you
When they decided Heaven was a more intangible idea
And couldn't, you couldn't really...get there?