Сакам да кажам/Сакам да прашам

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Тежок удар за лицата со домољубна ориентација, Луксембург дале гол во 90+ и победиле а пред тоа хунзите промашиле пенал :rofl:rofl
Истовремено клетите грци ја симнале гоцевата раса од тераса...

Сител дознава дека сето тоа е резултат на роварењето на соросоидите кои финансирани од јудео-масонски грци од Ватикан со далечински управувач и со специјален уред закачен на кошот - го намалувале обимот на обрачот коа напаѓала маќедонија.
Во Луксембург бил забележан Џорџ Сорос како лично им става амфетамини во сокчето на играчите на луксембург...

Луксембург :rofl

Мене ми кажаа вчера дека некој од Луксембург играл во Лион, изводливо е, а и логички очекувано да изгубиме....

Мислам, нема дилема!
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,183
1,132
1,133
Ај да си кажам. Ми заврши одморот. Од утре почнувам пак на работа!(facepalm) Оххх неќам само од 6 што станувам др се ми е супер.. Ај да си прилегнам сеа :D:D
гуд најт народе ;)
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
На раб на нервен слом сум од овие македонски и балкански веб - портали.
Абе ич не ме интересира како реагирала мајката на таа што се фукала во Големиот брат. Ниту сакам да знам какви се мускулите на македонскиот претставник.
Дај пишувајте нешто интересно за читање, а ако немате мозок за нешто квалитетно, ич не пишувајте.
Што не ги цензурираат сите овие шоуа јас не знам.
Преку тит веќе и со тие што ги организираат и со тие ги гледаат!!!!
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
На раб на нервен слом сум од овие македонски и балкански веб - портали.
Абе ич не ме интересира како реагирала мајката на таа што се фукала во Големиот брат. Ниту сакам да знам какви се мускулите на македонскиот претставник.
Дај пишувајте нешто интересно за читање, а ако немате мозок за нешто квалитетно, ич не пишувајте.
Што не ги цензурираат сите овие шоуа јас не знам.
Преку тит веќе и со тие што ги организираат и со тие ги гледаат!!!!
На новиов профил имам едвај 30 пријатели, 12 од нив (броев, да) споделија со гордост за Спејко. Доволно говори и тоа што такви чкљ порталчиња имаат по 5-600к допаѓања, а сајт ко Е-Наука, рецимо, едвај 41к.
Друго е што нашиов мускул во ВБ е тројно поглуп отколку што делува. Помалиот му брат ми беше школски. Беше болно да слушаш нивни дијалози кога ќе се начекаа, а збореа гласно да ги чуеш што имаат да се пофалат. Почнаа пред 3-4 години со Хербалајф да се занимаваат и сега се најздравите и најфит тренери на свет...wait for it, Хербалајф преку телевизор ќе ви искочи од фалење.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Аркантос

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,850
1,153
На новиов профил имам едвај 30 пријатели, 12 од нив (броев, да) споделија со гордост за Спејко. Доволно говори и тоа што такви чкљ порталчиња имаат по 5-600к допаѓања, а сајт ко Е-Наука, рецимо, едвај 41к.
Друго е што нашиов мускул во ВБ е тројно поглуп отколку што делува. Помалиот му брат ми беше школски. Беше болно да слушаш нивни дијалози кога ќе се начекаа, а збореа гласно да ги чуеш што имаат да се пофалат. Почнаа пред 3-4 години со Хербалајф да се занимаваат и сега се најздравите и најфит тренери на свет...wait for it, Хербалајф преку телевизор ќе ви искочи од фалење.
Да зборувам колку е глуп или не, стварно не можам. Јас само знам дека човекот има изгледа долга коса(така беше мислам на сликата од објавата). Толку.
Ама дека се глупи, глупи, и непоправливи идиоти тие што пишуваат за неговите мускули... е тоа го кажувам и го тврдам и се потпишувам на нештото со две раце и со крв ако треба.
 

Selene

Модератор
6 јуни 2012
720
1,865
1,103
^ Ignore. Само тоа им е лекот. Имам пишувано на оваа тема на долго и широко јас, ако некој го нервира тоа што кај нас нема ништо квалитетно да се прочита, освен можеби 1-2 сајта, тоа сум јас. Фарми, Велики Братови, Парови и тие слични гомненици порано ми задаваа главоболка како може да постојат и како може да се толку глупи. Сега научив да ги игнорирам, очите од главата нека си ги извадат ако сакаат. Ги гледав и се чудев, се крстев, но веќе не.
Продуцентите на овие "шоуа'' се едни од најинтелегентните луѓе, знаат дека со скандали, голотија, ЛГБТ популација ќе си привлечат популација за гледање, така си ги полнат џебовите. И ние што ни се превртува стомак штом се спомнат им правиме публицитет, затоа што секоја реклама и добра и лоша, сепак е реклама. Ако навистина сакате да се искоренат, не им обрнувајте внимание. Внатре ако сакаат фифти шејдс оф греј нека снимат.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Аркантос

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
ми се залепи прстот на кецот.
Ќе го ќецаме па колку сака нека се рекламира :zelen
Го има и на другиве форуми спама
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra