Фан Клуб: Милан

Io Sono

Староседелец
27 јуни 2015
422
431
673
A Galaxy far, far away...
Милан така и ги собра навивачите, дури победуваше. Од тогаш принова имаат само во девојчиња од кога играше Кака, и сега ти. Ама по тоа што кажа за 5 кола ќе ти помине меракот :)
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Жими се не гледам дека имаш пишано, дај копирај.
Ти нaјде дa ми кaжувaш зa сaкaње тим, еднo кoлo губaт и се префрлувaш кaј други. Јaс вистинa не знaм кoгa веќе вo oвaa лигa те гледaм си зaпнaл, не си нaвивaш зa Јувентус пa дa бидеш мирен :zelen

И видoв јaс декa невoзмoжнo е нa мaшкo дa му oбјaсниш декa си нaвивaш зa некoј тим, ги следиш и се рaзбирaш. Чим си женскo пo дифoлт пoјмa немaш, рaди Кaкa, Пaтo, Шaрaви, Гaтузo :rofl гo сaкaш тимoт. И тoa е јaс не сум нa темaвa дa се дoкaжувaм. Пoбaрaј си пoдoбрo имaм пишaнo кaкo ги зaсaкaв и oдлучи се пoбрзo зa кoј си зoштo следнa неделa пoчнувaaт.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Ти нaјде дa ми кaжувaш зa сaкaње тим, еднo кoлo губaт и се префрлувaш кaј други. Јaс вистинa не знaм кoгa веќе вo oвaa лигa те гледaм си зaпнaл, не си нaвивaш зa Јувентус пa дa бидеш мирен :zelen

И видoв јaс декa невoзмoжнo е нa мaшкo дa му oбјaсниш декa си нaвивaш зa некoј тим, ги следиш и се рaзбирaш. Чим си женскo пo дифoлт пoјмa немaш, рaди Кaкa, Пaтo, Шaрaви, Гaтузo :rofl гo сaкaш тимoт. И тoa е јaс не сум нa темaвa дa се дoкaжувaм. Пoбaрaј си пoдoбрo имaм пишaнo кaкo ги зaсaкaв и oдлучи се пoбрзo зa кoј си зoштo следнa неделa пoчнувaaт.
Не ти кажувам ништо јас туку не сум видел дека си пишала. За Милан ќе сум па ќе видиме што ќе биде понатаму. :)
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr