Чет муабети (ти реков-ми рече)

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Научи се прво да го делиш зборот...про-стак е-ден !
Ам ако сакаш да исправаш веќе, „прос-так“ е поделбата. Томејто томато, кога во војна ќе умре некој на бојно поле не ја прекинуваат војната.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Човекот можеби сече приелипува и ги етикетира балите со тутунот.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Само сечење и прилепување... па и етикетирање.



:D
Абе воопштоооооооооо не си ми интереееееееееесен!! Вољно !!!!

Ам ако сакаш да исправаш веќе, „прос-так“ е поделбата. Томејто томато, кога во војна ќе умре некој на бојно поле не ја прекинуваат војната.
Тебе ти оставам пак да ме исправиш а незнам за која војна и на кое бојно поле мислиш!???Форумов ако ти игледа бојно поле....ебати компарацијата:rofl
 
Последна промена од модератор:

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Зошто забрануваат јога?
Баш ме интересира :D
Па...еве... (worried)
Затоа што јогата е ѓаволска работа.
---
Била дел од Хиндуизмот, па со самото тоа и некомпатибилна за православен христијанин.
Оно и Мерцедесот е германски, а Германците се претежно католици, ама... (:|
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lena

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Тебе ти оставам пак да ме исправиш а незнам за која војна и на кое бојно поле мислиш!???Форумов ако ти игледа бојно поле....ебати компарацијата:rofl
Па ти правеше компарации со утакмица ама кога ќе рикне некој на терен обично прекинуваат утакмици, еве јас ко солидарен ти давам пример каде не се прекинува ништо ако умре некој.
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Абе воопштоооооооооо не си ми интереееееееееесен!! Вољно !!!!

Јас овде не правам забави, за разлика од тебе каде што си платена за да пишуваш глупости, и од што немаш свој став свое јас, изгубена си. И плус во трансови си..
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Јас овде не правам забави, за разлика од тебе каде што си платена за да пишуваш глупости, и од што немаш свој став свое јас, изгубена си. И плус во трансови си..
Дај молимте признај дека ме провоцираш нарочно оти нема да можам да поверувам дека до толку си бил глупав !! Платена -транс :rofl
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Дај молимте признај дека ме провоцираш нарочно оти нема да можам да поверувам дека до толку си бил глупав !! Платена -транс :rofl

Мртов сериозен сум, зомби си.

Уште ако си грда.... страшно!