Чет муабети (ти реков-ми рече)

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
devil4e ne ti treba takov i ne vredi da se zamaras so takov site momci se isti samo so razlicen kalap izvajani. za;uzuvas podobara i kako moze da dozvolis nekoj da se dere na tebe i da ti kazuva so da pravis koj e on i so se zamisluva ne dozvoluvaj da upravuva so tebe i da si igracka vo negovi race da te kumandi
Кога сме биле заедно?
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Никола Ристановски, Стивен Сегал и Ван Дам, тие се тие кои заслужуваат оскар. :zelen

Срамота е шо Сигал нема земено оскар досега, да им е срам на таа академијата филмска :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Разбрав 100 милиони биле палмите во Прилеп, па дури вмроовчето (другар мој) се потсмева саркастично и се шиба во гради кажувајќи гордо колку се. Пошто имам краток фитиљ ако збруваше подолго за уште 1-2 секунди ќе си бараше забите кај палмите... Страшно.

Тие милионите ми е дилема и вчера не спиев, дали се денари или евра... (think)

Денари ќе да се, да беа евра би биле премногу за палми, да беа врби може и некако... :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Тој што ја отвара темата тој има опција да внесе анкета и мислам да промени наслов
Еве јас имам отворено повеќе теми, и на никоја не можам да додадам анкета ниту да променам име на темата.