Чет муабети (ти реков-ми рече)

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Многу ќе се намачиш така. Сакам фриз како што имаше Менез денес. Плава шишка залижана. Виде?
Нема да ти стои така, верувај фризер сум најдобар во градот.
Можам како на Хамшик да ти ја направам ако сакаш. :rofl
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Нема да ти стои така, верувај фризер сум најдобар во градот.
Можам како на Хамшик да ти ја направам ако сакаш. :rofl
Еј знаеш како кој сакам ко оној од Ливерпул, на Балотели што личи... Баш денес таква ко што му беше шаренка со виножита.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Еј знаеш како кој сакам ко оној од Ливерпул, на Балотели што личи... Баш денес таква ко што му беше шаренка со виножита.
Кој е тој што личи на Балотели?
Иначе Балотели читав некаде дека никој не го сакал во Ливерпул :( и ми падна жал затоа што џабего купија, човекот од прва постава во Милан дојде тука да грее клупа.
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
Кој е тој што личи на Балотели?
Иначе Балотели читав некаде дека никој не го сакал во Ливерпул :( и ми падна жал затоа што џабего купија, човекот од прва постава во Милан дојде тука да грее клупа.
Гревче. Нека си се врати дома :(
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
@Altaïr

Ако дојдам во твојо салон за стрижење, дали ќе ме истрижиш ко Роналдо бразилскио, оној ко шо беше на свецкото?
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
@Altaïr

Ако дојдам во твојо салон за стрижење, дали ќе ме истрижиш ко Роналдо бразилскио, оној ко шо беше на свецкото?
Нема така да те погоди
така ќе те истриже што без уши ќе останеш:-P
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
@Altaïr

Ако дојдам во твојо салон за стрижење, дали ќе ме истрижиш ко Роналдо бразилскио, оној ко шо беше на свецкото?
Ех таа фризура најдобро знам да ја правам. :)


Нема така да те погоди
така ќе те истриже што без уши ќе останеш:-P
Нема шанси. Може ако го бричам да остане без глава, ама додека шишам нема ништо да му фали, освен влакна. :)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Мамел или немамел може само форумов да "изгуби" ако го казниш некого во наредните пет натпревари,да има многу што ке учествуваат активно во тој натпревар, пеки, ама со оваа бројка треба малку поинаква политика да примените....но да не се мешам каде не ми е место....подобро ке беше на пр.казната да беше да морам да ставам пет слики .....но како и да е овој Саладинчо ја покака работава:place
цццц човек да не смее да праша што апарат користиш... :zelen
Многу е просто бе орхидеја. Самиот наслов пишува Фотографираме на зададена тема. Башка за постирање „туѓи“ фотографии имаш мал милион веќе отворени теми (некои во 2Д уметност, некои во играчница. Не знам што би било проблемот малку да прочиташ пред да постираш слики.
 
Последна промена: