Сакам да кажам/Сакам да прашам

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Ептен се натажив и навредив кога го прочитав ова за нашиов форум, од член на друг форум, дури ми дојде да си ги соберам копираните теми и воведи и засекогаш да ве напуштам... Срам да ви е КОПИРАЧИ! Никој никогаш не смее да се угледа на вас. Никогаш! Копии едни., вратете ги никовите и мислењата од кај што сте ги земале!

А шо е финтата со ова, конкуренција меѓу форуми или?
Пошто ништо не разбирам од тоа напишаното во цитатот, немало оригинални теми на црно-бело форумот ама на тој имало или?
 

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
А шо е финтата со ова, конкуренција меѓу форуми или?
Пошто ништо не разбирам од тоа напишаното во цитатот, немало оригинални теми на црно-бело форумот ама на тој имало или?
Врскa немaм штo сaкaлa дa кaже гoспoџaтa, вaљдa декa срaмoтa билo дa се спoредувa тoј фoрум сo oвoј. Ние ете пaк служиме зa нештo, зa пример кaкo дa не би изгледaл еден фoрум :D
Се зезaм, немaше штo дa прaвaм пребaрувaв мислењa нa другите фoруми... Бaтaли, небитнo.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MissChievous and Saladin

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
А шо е финтата со ова, конкуренција меѓу форуми или?
Пошто ништо не разбирам од тоа напишаното во цитатот, немало оригинални теми на црно-бело форумот ама на тој имало или?
Поентата е пасивно скренување на внимание. Да не се разбереме погрешно, добро е да се знаат „критиките“ по другите форуми, но мислам дека овој пост погоре е составен баш со интенција да се најде тука и после надолго и нашироко да се расправа на тој форум. Затоа мислам да не придаваме толкаво значење на таквите болни-за-внимание ликови и да си го тераме тука караванот.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Поентата е пасивно скренување на внимание. Да не се разбереме погрешно, добро е да се знаат „критиките“ по другите форуми, но мислам дека овој пост погоре е составен баш со интенција да се најде тука и после надолго и нашироко да се расправа на тој форум. Затоа мислам да не придаваме толкаво значење на таквите болни-за-внимание ликови и да си го тераме тука караванот.

Не му придавам значење само ми е чудна ситуација на друг форум да коментираат на тој начин:^)

Врскa немaм штo сaкaлa дa кaже гoспoџaтa, вaљдa декa срaмoтa билo дa се спoредувa тoј фoрум сo oвoј. Ние ете пaк служиме зa нештo, зa пример кaкo дa не би изгледaл еден фoрум :D
Се зезaм, немaше штo дa прaвaм пребaрувaв мислењa нa другите фoруми... Бaтaли, небитнo.

Meh... немало добри теми, а само јас скромно би кажал дека имам отворено којзнае колку фасцинантни и неверојатни теми на форумов :zelen:showoff