Помош за проектни задачи/состави/писмени

karolin4e

Нов член
12 ноември 2014
4
0
1
32
Треба да направам семинарска со наслов:„Домени на пазарен неуспех“ и друга со наслов:„Веб складишта- видови, употреба и придобивки за индивидуалците“,па ако има некој кој располага со некакви податоци или материјали или знае некои веб страни во врска со ова нека пише,ќе му бидам благодарна. Позз ]:)
 

Deadpool

Нов член
10 декември 2014
1
0
1
32
Ми треба некој кој може да направи семинарска на предмет еволуциска психологија, тема - љубомора. Кој може, нека ме исконтактира во порака.
 

bojanchhee

Нов член
7 декември 2014
1
0
1
27
Ima nekoj sostav na temite
1.Живото посуров од смртта ( Анализа на ликот на Андреј Соколов од Судбината на човекот)
2. Апсурдот и излезот од него ( Алализа на ликот на Мерсо од Странецот)
Ako ima nekoj ke ve molam da mi prati. :)
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,849
1,153
Не верував дека јас ќе барам помош, ама овој пат е прашање на живот или смрт...
Ако случајно некој го има расказот „Прошедба“ од Рајко Жинзифов, дали би можел да ми го слика, скенира...препише...
Ќе ги означам луѓето што мислам дека е можно да имаат ... :) @Electra @Saladin @Redhead @lady_blue помагајте :)
 

The puss in boots

Староседелец
27 февруари 2012
221
147
1,043
27
Охрид
Дечки ми треба мала помош за проектна задача, дали некој/а ја има обработено програмата 3ds Max ? фала ви однапред ^_^
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Не верував дека јас ќе барам помош, ама овој пат е прашање на живот или смрт...
Ако случајно некој го има расказот „Прошедба“ од Рајко Жинзифов, дали би можел да ми го слика, скенира...препише...
Ќе ги означам луѓето што мислам дека е можно да имаат ... :) @Electra @Saladin @Redhead @lady_blue помагајте :)
Ти треба уште пошто мислам дека го имав некаде, ако ти треба да го барам.
 

The puss in boots

Староседелец
27 февруари 2012
221
147
1,043
27
Охрид
Дечки ми треба мала помош за проектна задача, дали некој/а ја има обработено програмата 3ds Max ? фала ви однапред ^_^
дечки навистина ми е итно бидејќи претходниот компјутер каде што го имав материјалот се расипа и не можам да ги повратам податоците кои беа на хард дискот
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Има ли некој писмени за „Пиреј“ и „Големата вода“ ? За утре ми се.

edit: напишав
 
Последна промена:

lejla

Нов член
9 март 2015
2
0
1
27
може некој да ми прави анализа на песна "Вардар" од Анте Поповски зашто ми треба хитно ве молам???
 
Последна промена: