Чет муабети (ти реков-ми рече)

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Абе ти си бил вејка не ветрот,де ќе те дувнат де ќе те смират...незнам што да кажам,незнам ни колку тоа сум постара од тебе а нее ни битно,абе таман се засилив за карање одма курвинска политика водите,бегате од парламент како педерчиња....и со кого сега дискусија да водиш на форумов?
И вазелин купи си, ако немаш.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
И вазелин купи си, ако немаш.
Не бе,ти ќе бидеш каваљер и ќе ми дадеш од твојот вазелин,тебе сигурно нема да ти треба,отворен си пет прсти ко за пораѓање.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Не реков дека лепиш плакати туку да не знаеш случајно што даваат. Сепак ти си постара од мене, полесно манипулираат со вас, затоа и вака пишуваш. Нема потреба од навреди, едноставно не ми се допаѓа што толку не гледаш што се случува, јас сум културен и убав дечко кој не е член на никаква партија. А тие што се членови се познаваат и преку монитор.

Не ја напаѓаат тие раката која им дели милостиња, убаво си знаат кој ги држи во живот :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Има ли награда за член со најмногу казнени поени и опомени?Да знам до кај да ја терам работава?
Зошто да бидеш како Legioner? :zelen
Држи се на дискусијата и ќе биде во ред. Никој нема ништо против тебе.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: BlackTulip

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Не бе,ти ќе бидеш каваљер и ќе ми дадеш од твојот вазелин,тебе сигурно нема да ти треба,отворен си пет прсти ко за пораѓање.
Пак ќе пробам на културен начин да ти кажам.
Јас ако сум пет прсти, тогаш ти и таквите како тебе се пикнати во шупакот на him-who-must-not-be-named толку длабоко што не се знае од каде почнува неговиот а од каде вашиот. Толку сте заслепени и изманипулирани тоа е чудо, после ние сме ви криви а вие лижете гз за работно место и плата. Ми глумите патриоти најголеми а на секој можен начин ги уништивте сите што ви пречеа, од медиуми до неистомисленици. Ова не е нормално, ова е глупаво, ретардирано, забегано и што уште не. Кој ја врти владата што толку ја сакате и ја воздигнувате, сите ќе умрете еден ден па ќе се спасиме, ако не дај боже останеме во оваа дупка од држава.

Мислам дека бев културен. :)
 
Последна промена од модератор:

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Луѓе секој следен офтопик кој ќе тера на навреди и политички партии ќе биде бришен.
За мир у куќа имате приватни пораки.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Што не е офтопик во темава? :)
Оној кој тера навреда и муабет кон политички партии, КПЈ, ЦК НБРМ. :p
Сериозно луѓе, приватни. А ако сметате дека навредува директно, пријава.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr