Колку често се самозадоволувате?

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
ете така...ви кажа melpomena некогаш не е тука, некогаш јас не сум тука...некогаш сте лути и скарани па наместо да правиш "беља" со некој друг ...си мастурбираш и чиста сметка...ем си верен ем си ја потрошил лутината и бесот :giggle
Абе јас им кажав ама мене не ме бација :place и немам сега стимул за мастурбација.:D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MoonFairy

MoonFairy

Староседелец
28 септември 2012
1,335
1,964
1,133
ајде бе бацнете ја melpomena.... оти јас ако ја бацнам замина топиков на скрооооз друга приказна :D
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Чат пат рокну си га, штокур : )
а ск од прилике незнам поијма како ке му дојде у просек недељно
некад ич, некад три четири пут, зависи од активност на безобразни мисле у глау
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
32
За да не биде офф топик на темата. (wasntme)
Задоволни?
И навистина и ги извадивте од контекст зборовите,ама ако,нема да ви замериме,барем јас нема,ја размастурбиравте темата.
На пример може мажот и е на пат понекогаш,можеби ете на пример и јас да сум мажена,да речеме може ке неможам некогаш да го дочекам да се прибере од работа,па наместо да го силувам комшијата ке си мастурбирам.
Што значи нема врска дали е некој мажен или женет.:sreken
Вгради си сарказам детектор. Освен тоа,моето прашање имаше за цел неа да и го даде одговорот на нејзиното прашање што го постави на претходната страна. И молим те,не ми гази до толку по интелигенција :)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Вгради си сарказам детектор. Освен тоа,моето прашање имаше за цел неа да и го даде одговорот на нејзиното прашање што го постави на претходната страна. И молим те,не ми гази до толку по интелигенција :)
Ти ја знаев и целта,а за сарказмот имам детектор и затоа реагирам :D
А за интелегенцијата,ете јавно признавам,ако не беше доволно со следењето,дека се познава дека ја поседуваш.:showoff
Но мојата цел за постот ти не си ја сватил,и нема да ти ја кажам :p
и да бидеме он топик,денес мастурбираше? (bandit)
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
32
Ти ја знаев и целта,а за сарказмот имам детектор и затоа реагирам :D
А за интелегенцијата,ете јавно признавам,ако не беше доволно со следењето,дека се познава дека ја поседуваш.:showoff
Но мојата цел за постот ти не си ја сватил,и нема да ти ја кажам :p
и да бидеме он топик,денес мастурбираше? (bandit)
У план ми е :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Ичера после толко време, мноо јако..
да не кажу едно од најјако дрррк.... Самозадоволување :igra
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,747
1,153
често се самозадоволувам тоа си е потреба и нема врска дали си женет или мажена,едноставно за мене тоа е уживање кое можеш да си го дозволиш у секое време:gjavol