Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

МериСелест

Староседелец
24 април 2012
2,009
3,215
1,143
Овие па овие само на тоа да се мислело :p
Добро е,се спасив денес од презентација :D
Ај ем лаки бич :rolleyes:
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Ако најдете некоја даска по улица, пријавете овде, веројатно ми испаднала од глава.
Ко Моцарт да ми се населил во мозоков, цело сабајле ми се “компонираат“ некои мелодии, па дури наоѓам место и за бас и акустика да додадам во сета таа идила. :D
Ме мрзи да се спремам, ама времево е убаво, а и знам дека ме очекува убав ден, ама овој Бакетхед не ме остава да станам, уште една, та уште една (песна, да се разбереме)...
Дневна вест со доза узбуџење за нестрпливите - од утре едвај ќе чекаме да заврне оти ќе е леџит да ја ставаме November Rain. Bitches love November Rain...иако нема контекстот две чисти со дождливо време. Е, ако де.
О, хепи деј.
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
една сугестија ipopovski стави ја мелпомена за админ, гледам доста активна е и знае што како има на форумов. ;)
 

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
една сугестија ipopovski стави ја мелпомена за админ, гледам доста активна е и знае што како има на форумов. ;)
ааа не,однапред благодарам,не сум заинтересирана за титули,тоа уште на почеток го кажав,но ете да повторам ;)
а иначе да,админот треба да знае што се случува на местото за кое е назначен за одговорен,а кој како ке си сфати е негова работа
 

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
Денеска нешто многу благо ми се јаде, а ме мрзеше да одам до продавница па решив да си направам нешто блашкоо :gladen

Превкусно е!! Штета што не стигнав да го сликам, го изедов :giggle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mila Kunis
Статус
Затворена за нови мислења.