Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Ма нема врска. Само ме потсетуваш на некој лик на форумов кој се „фалеше“ со својата посебност, оригиналност и open-minded personality и пишуваше цели колумни за тоа. :) Уживкај, и онака нема да разбереш што ти зборам. Битно ме изнасмеа и ти благодарам за тоа:)
 

Lena

Poétesse
12 октомври 2012
4,155
7,687
1,183
земјата на чудата
sakav samo da kazam kolku e bez vrska koga sakame da bideme nekoj drug i se menuvame za drugite, ne trebase ova da bide sega falenje i slicno..ili da zvuci egoisticno..deka site sme posebni i originalni na svoj nacin ne samo jas hehhehhhe..
aj ok ete ti go prodolziv zivotot :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
sakav samo da kazam kolku e bez vrska koga sakame da bideme nekoj drug i se menuvame za drugite, ne trebase ova da bide sega falenje i slicno..ili da zvuci egoisticno..deka site sme posebni i originalni na svoj nacin ne samo jas hehhehhhe..
aj ok ete ti go prodolziv zivotot :D
Зависи како гледаш на тоа. Со тоа што се изнасмеав, можев да умрам смеејќи се како и стотици луѓе годишно :) Нема врска, јас си се изнасмеав.
 

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,491
1,123
Скопје
Ма нема врска. Само ме потсетуваш на некој лик на форумов кој се „фалеше“ со својата посебност, оригиналност и open-minded personality и пишуваше цели колумни за тоа. :) Уживкај, и онака нема да разбереш што ти зборам. Битно ме изнасмеа и ти благодарам за тоа:)

мислиш на средношколката која блескаше со своите колумни и со својата незаинтересираност за другите? :D
незнам како и беше никот...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: slb_bobo
Статус
Затворена за нови мислења.