Непристоен предлог

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
32
ке дадам прво предност,место мене slb_bobo да ти одговори :)
Ех сеа,преџи брига другоме.
Не озбилно,не ја разбирам поентата на сексот како нешто што може да се купи. Не беше сексот чин љубави?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Ех сеа,преџи брига другоме.
Не озбилно,не ја разбирам поентата на сексот како нешто што може да се купи. Не беше сексот чин љубави?
Не е темата дали сексот е чин љубави...како и да е,благодарам што ме почести со сочен непристоен предлог...ке го добиеш одговорот,не ме брзаш нели? (wasntme)
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Ех сеа,преџи брига другоме.
Не озбилно,не ја разбирам поентата на сексот како нешто што може да се купи. Не беше сексот чин љубави?

Јас правам разлика меѓу секс и водење љубов. Не, за мене сексот е секс и не е чин на љубов.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Solstice Можеби за тебе е нешто друго, штом вака јавно даваш „интересни“ предлози на кои што верувам дека секоја (добро, не секоја ама таков е изразот) пристојна девојка/жена одеднаш би ги фрлила својата чест и своето себепочитување и би прифатила таков сочен предлог. Верувам дека читајќи го повеќето од форумџиките се навлажнија и отишле да сменат веш (или можеби уживаат во влажните гаќи и ќе ги стават на посебно место поради тоа што ретко кој би дал ваков сочен предлог).
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: $3Я3|\||)&p&†Y

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,406
1,537
1,133
32
Solstice Можеби за тебе е нешто друго, штом вака јавно даваш „интересни“ предлози на кои што верувам дека секоја (добро, не секоја ама таков е изразот) пристојна девојка/жена одеднаш би ги фрлила својата чест и своето себепочитување и би прифатила таков сочен предлог. Верувам дека читајќи го повеќето од форумџиките се навлажнија и отишле да сменат веш (или можеби уживаат во влажните гаќи и ќе ги стават на посебно место поради тоа што ретко кој би дал ваков сочен предлог).
Јас мислам дека малку пресериозно ја сфати мојата шега од предлог. Ама којзнае,можеби е до мене.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Јас мислам дека малку пресериозно ја сфати мојата шега од предлог. Ама којзнае,можеби е до мене.
Ајде после краткиот одмор од напорниот работен ден,како што си е редот да ти одговорам.
Не дека те сватив тро на озбилно ама нели свако питањце треба да добие и одговор,пред се ради оргигиналноста на питањцето :D
Ми се свиџат твоите постови и затоа ми те следам,ако се смени то прв ке дознаеш.
Навракајки се на одговорот морам да ти признам дека си од малкумината вака јавно,и тоа не ради што сум јака теткица на форумО,туку од причина што и тоа е пропратен дел од денгубењето овде.Верувам дека скоро нема кој каде не пробал па успат кај некои ми дошол редот и на мене.
Шала на страна ваквите предлози се јавна тајна и ин риал и овде.
Ми се свиџа и што се потруди да ја живнеш темава а за предлогов ке ти оставам време уш малку барем да се потрудиш,не за друго,да не испаднам ептен лека и од прва да прифатам.:sreken
а тарифата ке ја одредиме на основа на она што ке го изреализираш :mstickle
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: TheWarrior