Сакам да кажам/прашам (стара тема)

Статус
Затворена за нови мислења.

Coelho

Староседелец
2 април 2012
287
493
663
Скопје
Сакам да прашам дали некој знае каде можам да најдам добри/убави 4S маски?

Знам дека во Duna во ГТЦ има, ама не беа нешто посебно (освен ако нема некои нови). Истотака знам дека во T-Mobile имаат, ама не сум ги проверил. И ми се имаат пофалено дека на некој пазар имало маски за секакви телефони и голем избор на 4S маски.

Некој да потврди? Или да даде некој предлог? :^)
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Драги мои ЦрноБели,ве оставам во добро здравје и среќа,такви убави и среќни како што сте,ви поскакувам се најубаво,и сакам да ви кажам дека секој слободен момент ќе го користам да ве поздравам (се надевам дека ќе нема мн потреба од модераторската работа,доколку има пријавете ги сите непотребни теми и офтопици,ќе средувам а и тука се моите драги колеги да помогнат како што го правеа тоа до сега).Ми беше многу мило што се дружевме,ќе се дружиме повторно но малце поретко поради моето 3 месечно отсуство од нашата ни мила зејма.Особено многу од вас ќе ми фалат,посебно оние кои беа позитивни и насмеани секогаш и со одлична смисла за хумор.Највеќе ми се допаднаа различниот склоп на карактери и интересни спротивни мислења и ставови,па нормално сите сме ние различни и оргинални по нешто.(y):) Останете тоа што сте,подобро лош оргинал отколку добра копија ...(hug)
Ве сака вашата Јами (inlove)
romantic-heart.jpg
Ме наежи мори Јамичке (hug) Најубав помин,пушти некој поздрав од таму навака:sreken
Macedonia Here I come :wavespinај нека ми е срекен патот.
А вие црно бели со памет (hug)
Среќен пат Мерииии те чекамеее(wave)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: МериСелест

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,413
1,103
Добро зошто и покрај сите навреди, непризнавања, штети, од нашите соседи од Атина, ние пак со цел памет одиме таму на одмор??? Не ни доаѓа нас памет и не ни доаѓа. Наместо да ги игнорираме како да не ни постојат, ние сами на себе си предизвикуваме непријатности....
 

Farfalla

Староседелец
14 февруари 2012
455
1,010
1,103
Во деновите како овој, кога ништо не ми оди како што треба, кога сите ми се криви, а јас постојам, далечината ме убива. Ми вади дел по дел и го цеди како лимон, за потоа да го врати згужван, никаков, неупотреблив.
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,527
14,438
1,683
Таму каде што треба
Ме наежи мори Јамичке (hug) Најубав помин,пушти некој поздрав од таму навака:sreken
Фала многу ,ветувам дека секоја слободна прилика ќе ја користам да бидам со вас :*(hug)Голем поздрав (wave)
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
СДК дека ќе славам ако Нигерите го победат нашиот „мил“ јужен сосед. :igra
Едит: Веќе победиле. (party) Уште ние и Литванија да победиме. :igra
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma
Статус
Затворена за нови мислења.