The Doors

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,207
423
Дома пред Пц
не ги сакам ич...и секој пат коа ќе кажам дека неможам да ги смислам, сите викаат...како бе?:eekвака така воа ноа....
така едноставно на живец ми маваат:frown
 

She

Истакнат Член
17 февруари 2012
301
569
393
ja кога го изгледав првпат филмот после цели два месеци го мразев Џими.
Зошто? Претпоставувам заради да кажам глупата работа кога тој заглавува со хероин и кога се понаша навистина цинично со фановите. Кога ја отфрла Пем исто.
Но и тоа е дел од приказната, да ги немаше овие делови филмот би наликувал на типичен документарец.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Зошто? Претпоставувам заради да кажам глупата работа кога тој заглавува со хероин и кога се понаша навистина цинично со фановите. Кога ја отфрла Пем исто.
Но и тоа е дел од приказната, да ги немаше овие делови филмот би наликувал на типичен документарец.
Поради тоа што ептен забегува со славата. Особено ме изнервира сцената со птицата (не се сеќавам добро, мислам дека беше патка). Муабетот беше што после откако поминаа тие 2 месеци ги сакав уште повеќе.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: She

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
И оваа ми е многу убава

А и јас гледав еден филм за нив, но не го фатив целиот, а и одамна го гледав. Нареден месец ќе го гледам. :)
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo

If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite. For man has closed himself up, till he sees all things thro' narrow chinks of his cavern.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Anakin

Nefertiti

Нов член
19 јануари 2013
7
15
3
-

џабе поставувам нема песна што не им ја сакам ...
Џими ептен бил мангуп на времето ....
(bravo) само пофални зборови тие што ги слушаат знаат што е добра музика
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and Anakin

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Неам коментар....целиот живот во нивните песни...I LOVE THEM ...А Џим ....он е легенда....поет над поетите...

the song of mine
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,879
973
Moi stfari\muzika\albumi\The Doors - The Very Best Of 40th Av [MP3-M3U-Log-Cov-CD][Bubanee]\15. The Doors - The Very Best Of The Doors - Love Her Madly.mp3​
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Anakin