1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Tekken

Дискусија во форумот 'Игри' започната од The puss in boots, 18 март 2012.

 1. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  дааај линк!!!! :))) најдобра игра!
   
 2. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  леле ај некој ако мојт за Текен 4 или Текен 5 ве молам.
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Ееее и јас ја имам играно. Најинтересен ми беше дебелиов (happy)
  [​IMG]
   
 4. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147

  кул, ти ја имаш играно Текен Х Стреет Фајтер :) иначе ова е борец од Стреет Фајтер ама да и мене ми е интересен овај
   
 5. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  <--- :)
  Инаку,полските момци од Honmaru тимот имаат развиено оnline tournament верзија на играта,со едитирана верзија на ePSXe емулаторот и компресирана и едитирана верзија на Tekken 3,без видеата и без саундтракот. Емулаторот користи Kaliera client плагин кој овозможува да се игра онлајн,организираат и турнири итн. Мислам дека сеуште ја имаат за download на www.honmaru.pl
   
  На The puss in boots му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: