Tekken

Aaliyah

Староседелец
13 февруари 2012
887
1,090
1,093
Скопје
Ееее и јас ја имам играно. Најинтересен ми беше дебелиов (happy)
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
28
<--- :)
Инаку,полските момци од Honmaru тимот имаат развиено оnline tournament верзија на играта,со едитирана верзија на ePSXe емулаторот и компресирана и едитирана верзија на Tekken 3,без видеата и без саундтракот. Емулаторот користи Kaliera client плагин кој овозможува да се игра онлајн,организираат и турнири итн. Мислам дека сеуште ја имаат за download на www.honmaru.pl
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The puss in boots