Tekken

The puss in boots

Староседелец
27 февруари 2012
221
147
1,043
24
Охрид
леле јас пред некој ден ја инсталирав на компјутер и пак се заразив, ама се иам забораено и потези и техники :confused: а иначе Nina и Yoshimitsu се најаки !!! :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hexasto

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Ја има ли за компјутер некоја од поновите верзии?
И доколку има пратете линк.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Luckky

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
388
680
1,103
јас ја симнав од замунда и ја играм со Епсхе емулатор....