1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Tekken

Дискусија во форумот 'Игри' започната од The puss in boots, 18 март 2012.

 1. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  Дали некој ја има играно Текен 3 или некоја од поновите верзии? :D
   
  На DarkPassenger, Luckky, Hexasto и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Закон игра. :D
   
  На Luckky, Hexasto, Bibi@ и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Bibi@

  Bibi@ Староседелец
  Најфотограф

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  399
  Допаѓања:
  743
  My favorite game,HOWARANG my best fighter :)
   
  На Luckky, Hexasto и ScoobyDoo им се допаѓа ова.
 4. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  леле јас пред некој ден ја инсталирав на компјутер и пак се заразив, ама се иам забораено и потези и техники :confused: а иначе Nina и Yoshimitsu се најаки !!! :D
   
  На Hexasto му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  штета што нема лан.... Иначе ке направевме еден сревер и сите на текен.... ЦРНОБЕЛО ТЕКЕН
   
  На Luckky и The puss in boots им се допаѓа ова.
 6. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Ја има ли за компјутер некоја од поновите верзии?
  И доколку има пратете линк.
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  јас ја симнав од замунда и ја играм со Епсхе емулатор....
   
 8. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Игра моје младости :biggrin..омилен борец Yoshimitsu :biggrin
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Дај линк и од двете.
   
 10. The puss in boots

  The puss in boots Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  221
  Допаѓања:
  147
  која верзија?????? јас само Текен 3 знам дека има за компјутер ако има некоја понова врзија одма линк аман !!!
   

Сподели: