NBA k2 12/13

georgi

Нов член
30 септември 2012
16
3
3

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Незнам ако имаш XP Windows пробај инсталираја :)

Дечки ако има некој проблем околу играта слободно нека ме праша а ако сакате побрз одговор

Тука кликнете :)
Секако сум пробал и не може да се пушти затоа прашав ако ја има инсталирано некој на XP да каже како,нема врска ајде. :)
 

georgi

Нов член
30 септември 2012
16
3
3
Секако сум пробал и не може да се пушти затоа прашав ако ја има инсталирано некој на XP да каже како,нема врска ајде. :)
Проверив и не работи на XP затоа најдобри би ти било јас би ти препорачал да го смениш и да ставиш 7ца бидејќи поновите игри да ти ги фаќа... :)