1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

NBA k2 12/13

Дискусија во форумот 'Игри' започната од georgi, 3 октомври 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Има некој што ја има инсталирано играва на XP?
   
 2. georgi

  georgi Нов член

  Зачленет на:
  30 септември 2012
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  3
  Незнам ако имаш XP Windows пробај инсталираја :)

  Дечки ако има некој проблем околу играта слободно нека ме праша а ако сакате побрз одговор

  Тука кликнете :)
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Секако сум пробал и не може да се пушти затоа прашав ако ја има инсталирано некој на XP да каже како,нема врска ајде. :)
   
 4. georgi

  georgi Нов член

  Зачленет на:
  30 септември 2012
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  3
  Проверив и не работи на XP затоа најдобри би ти било јас би ти препорачал да го смениш и да ставиш 7ца бидејќи поновите игри да ти ги фаќа... :)
   

Сподели: