1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

NBA k2 12/13

Дискусија во форумот 'Игри' започната од georgi, 3 октомври 2012.

 1. georgi

  georgi Нов член

  Зачленет на:
  30 септември 2012
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  3
  Излезе новата игра па еве и да отворам тема за оваа игра се надевам дека на овој форум има некој кој сака да ја игра :zelen
  1. Еве како изгледа

  2. Еве како да ја исталирате и како да ја кракувате мое е видео и ако имате прашање и незнаете како да ја исталирате слободно пишете ќе се обидам во најбрз можен рок да ви помогнам ;)


  Па повелете со пофалбите и критиките за NBA :)
   
 2. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  абе супер е играта
  али шо пц треба за неа
  пошто 2012 на 512 гравика не а терасе убаво :zelen
  иначе оваа мислам ке биде ногу по реална од предходните...мислам слично нешто на ПЕС....така се збореше па ке видиме :)
   
 3. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Во која смисла ги спореди ПЕС и НБА ? Не гледам никаква поврзаност меѓу истите.
   
 4. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  абе тапе
  мислам на човекот у движењето на ПЕС-от е пореално направено
  мислам у предходните НБА не беше толку реално
   
 5. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Во ред .. јас помислив на публиката и гејмплејот :)
   
 6. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  не бе на публика НВА е врв
  за гемплеј незнам :)
   
 7. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  иам проблем
  не ми а уклучуе играта а ставив крак
  може некој да ми каже кај да симнам друг ?? :)
   
 8. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  добро со е финтата со не ми а уклучуе НБА ??
  |-(
  или до играта е или има нешто шо незнам
   
 9. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  не ти ја вклучува е широк поим. биди попрецизен.
   
 10. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  море ми а уклучуе и наеднаш а нема ни у процеси ни нигде свакаш
  ми а крева не ми појавуе ништо и пага играта исто како да а неам уклучено
  тоа се десава за неполна секунда шо се вика
  одма уклучуам црн екран се појавуе и се искучуе |-(
   

Сподели: