NBA k2 12/13

georgi

Нов член
30 септември 2012
16
3
3
Излезе новата игра па еве и да отворам тема за оваа игра се надевам дека на овој форум има некој кој сака да ја игра :zelen
1. Еве како изгледа
2. Еве како да ја исталирате и како да ја кракувате мое е видео и ако имате прашање и незнаете како да ја исталирате слободно пишете ќе се обидам во најбрз можен рок да ви помогнам ;)

Па повелете со пофалбите и критиките за NBA :)
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
абе супер е играта
али шо пц треба за неа
пошто 2012 на 512 гравика не а терасе убаво :zelen
иначе оваа мислам ке биде ногу по реална од предходните...мислам слично нешто на ПЕС....така се збореше па ке видиме :)
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,685
3,863
1,183
абе супер е играта
али шо пц треба за неа
пошто 2012 на 512 гравика не а терасе убаво :zelen
иначе оваа мислам ке биде ногу по реална од предходните...мислам слично нешто на ПЕС....така се збореше па ке видиме :)
Во која смисла ги спореди ПЕС и НБА ? Не гледам никаква поврзаност меѓу истите.
 

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
море ми а уклучуе и наеднаш а нема ни у процеси ни нигде свакаш
ми а крева не ми појавуе ништо и пага играта исто како да а неам уклучено
тоа се десава за неполна секунда шо се вика
одма уклучуам црн екран се појавуе и се искучуе |-(