1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Metallica

Дискусија во форумот 'Групи' започната од Altaïr, 24 јули 2012.

 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Улрих уште не научи да тропа. Не знам не очекувам многу од албумов. Првата песна што ја објавија не ми се бендиса баш, ко да не знаат што сакаат да свират се.
   
 2. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Њустед изваде албумиште, штета шо не продолжва со овај проект. Инаку, за албумот имам High hopes, али ќе видиме шо ќе биди.
   

Сподели: