How I Met Your Mother

Nighty

Староседелец
24 февруари 2012
727
1,181
1,103
Знаете што ме нервира повеќе од изгубениот хумор во серијава? ТЕД! Аман, нека се откаже од Робин.
Инаку напредок беше последнава епизода. Се насмеав неколку пати. И дотичниов конечно ја виде мајката.

Хахаха, пријателке, јас и ти никогаш да се усогласиме во ставовите за серијава. :zelen
Мене па баш последнава епизода ми беше од оние со meh ефект и што ги изгледав онака, рамнодушно.
Патем, обично кога ќе ја „види“ или спомене мајката, следат 8 епизоди кајшто нема ни збор за неа. :D
 

Farfalla

Староседелец
14 февруари 2012
455
1,010
1,103
Е тоа е интересното де. Си се убедуваме и дискутираме, сталожено(nod)
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Значи, ако добро сконтав од последните две епизоди...

... сестра му на Барни сепак не е мајката? Пошо нели во претпоследната епизода, на крај вика нешо као „Да не се земеа Барни и Робин, немаше да ја запознаам мајка ви.“, и ја покажуваат таа со гитарчето, шо значи ја запознал на свадбата. А во последнава епизода, ја запозна сестрата на Барни, и тоа многу добро. :D
 

Nighty

Староседелец
24 февруари 2012
727
1,181
1,103
Значи, ако добро сконтав од последните две епизоди...

... сестра му на Барни сепак не е мајката? Пошо нели во претпоследната епизода, на крај вика нешо као „Да не се земеа Барни и Робин, немаше да ја запознаам мајка ви.“, и ја покажуваат таа со гитарчето, шо значи ја запознал на свадбата. А во последнава епизода, ја запозна сестрата на Барни, и тоа многу добро. :D

Токму така. Таа теорија паѓа во вода. :)
Патем, одлична епизода. :sreken
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
Да не знае некој зошто не излезе нова епизода во понеделникот? Нема да има ниту наредниот понеделник, следната епизода треба да излезе на 18 март. :^)
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Потврдено ли е дали ќе има уште една сезона?
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Потврдено ли е дали ќе има уште една сезона?
Сеуште неофицијално. Just rumors has it.
Последнава епизода првата половина монотоно, ама после малку ја раздрмаа. Ми го направи ќефот после чекање од 2 недели.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Тууу ова серијава на ФБИ ќе им здосади и ќе почнат да копаат да откријат која е мајката. Па ајде мајке му, цела декада го дрват.
Изгледав една сезона поим неам која беше, на фокс ја даваа летоска и тапа хумор ми е.
 

SanjaP

Полноправен Член
25 март 2013
31
8
8
34
Серијата е одлична редовно ја гледам но ако снимаат и 9 -та сезона ќе ја упропастат, мислам дека треба да завршат со 8 -та.
 

Nighty

Староседелец
24 февруари 2012
727
1,181
1,103
Чисто за да испаднам гуд гај Најти, да ве известам дека синоќа се емитуваа блок епизоди од последната сезона, можете веќе да ги најдете на интернет. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma