1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

gif слики

Дискусија во форумот 'Дводимензионална уметност' започната од Selma, 4 април 2012.

 1. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  :eek И замисли јас не сум ја приметила
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Бидејќи само 2-3 поста има :giggle
   
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Претходната беше со наслов анимација, но слабо заинтересираност. Еве сега тука доколку некој има и свои gif слики нека ги поставува овде.

  [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На Tantara, i_wanna_fly и melpomena им се допаѓа ова.
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  tumblr_m5p4izmx4Q1ryaiojo1_r2_400.gif tumblr_m6cmvejjTQ1ryaiojo1_500.gif tumblr_m6jpe1ullC1ryaiojo1_400.gif tumblr_m6jq20Xhxl1ryaiojo1_400.gif tumblr_m6pg4jW2j71ryaiojo1_500.gif tumblr_m6wmmwDd1X1rwq8ato1_500.gif tumblr_m66mrkf4Nw1ryaiojo1_500.gif
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Тама ке ми се најдат и мене за во папараците :igra
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]

  [​IMG] [​IMG] [​IMG]
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
 8. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  [​IMG]
   
  На Tantara и ~ Скарлетка ~ им се допаѓа ова.
 9. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071

Сподели: