Game of Thrones

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,414
4,232
753
Ете ти. Јaс убaвo, лепo, финo и културнo кaжaв декa не јa гледaм серијaвa и декa не знaм кoи се спoјлери и oстaвив нa вaс дa пaзите и дa имaте oсет, a тoј штo нaјвеќе се буни зa спoјлери, нaјвеќе спoјлери нaпишaл.

Ќе ве мoлaм уште еднaш дa кoристите спoјлери, aкo некaде имa спoјлер дa пријaвите дa гo средиме и дa имaте oсет спремa другите.
Мене ми е гaјле, ништo не ми знaчи штo умрел Тириoн. :zelen
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Ете ти. Јaс убaвo, лепo, финo и културнo кaжaв декa не јa гледaм серијaвa и декa не знaм кoи се спoјлери и oстaвив нa вaс дa пaзите и дa имaте oсет, a тoј штo нaјвеќе се буни зa спoјлери, нaјвеќе спoјлери нaпишaл.

Ќе ве мoлaм уште еднaш дa кoристите спoјлери, aкo некaде имa спoјлер дa пријaвите дa гo средиме и дa имaте oсет спремa другите.
Мене ми е гaјле, ништo не ми знaчи штo умрел Тириoн. :zelen

Не е спојлер, го има во видеото што најавуваат 6та сезона.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Ај вака откако го изгледав милион пати трејлеров. Што е со актеров што го глуми Бран? 2 метра пораснал, а и на трејлеров изгледа како да стои, или па тоа е некоја визија.
Друга работа што едвај чекам да видам што ќе биде. Зошто Тирион оди да ги ослободи тие двата змејови? Ќе го лапнат. :zelen
Трето, Дивјациве имаат борба некоја изгледа. Против Болтон? :frantic
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler and Tantara

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Ај вака откако го изгледав милион пати трејлеров. Што е со актеров што го глуми Бран? 2 метра пораснал, а и на трејлеров изгледа како да стои, или па тоа е некоја визија.
Друга работа што едвај чекам да видам што ќе биде. Зошто Тирион оди да ги ослободи тие двата змејови? Ќе го лапнат. :zelen
Трето, Дивјациве имаат борба некоја изгледа. Против Болтон? :frantic

Јас си мислам со Nights watch имаат борба, матер им е**м.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Можно е да е некоја таква борба, а последната сцена од трејлерот што мислиш што може да е? :zelen
Иначе можам да погодувам кој ти е омилен дел. :)

Абер неам, ваљда визија, нема шанса да стигнат до брен овие..


Иначе која? :p