1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Game of Thrones

Дискусија во форумот 'Серии и емисии' започната од Marick14, 5 април 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Па што знам, не сум видел ништо, ама овој месец не би требало дека рано е уште. Март можеби, и ќе не држи во неизвесност цел месец.
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  :eek Whaat?? Тирион омилен лик ми е...
   
 3. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Ете ти. Јaс убaвo, лепo, финo и културнo кaжaв декa не јa гледaм серијaвa и декa не знaм кoи се спoјлери и oстaвив нa вaс дa пaзите и дa имaте oсет, a тoј штo нaјвеќе се буни зa спoјлери, нaјвеќе спoјлери нaпишaл.

  Ќе ве мoлaм уште еднaш дa кoристите спoјлери, aкo некaде имa спoјлер дa пријaвите дa гo средиме и дa имaте oсет спремa другите.
  Мене ми е гaјле, ништo не ми знaчи штo умрел Тириoн. :zelen
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Се зафркавав, не е спојлер тоа, жив си е. Имам осет јас за серијава. Ништо посебно немаше на видеото, трејлерот ќе е подобар.
   
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Не е спојлер, го има во видеото што најавуваат 6та сезона.
   
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Излезен е трејлерот. Немам зборови. :frantic Крајот посебно.
   
  На Tantara, Struggler и Aleksis им се допаѓа ова.
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ај вака откако го изгледав милион пати трејлеров. Што е со актеров што го глуми Бран? 2 метра пораснал, а и на трејлеров изгледа како да стои, или па тоа е некоја визија.
  Друга работа што едвај чекам да видам што ќе биде. Зошто Тирион оди да ги ослободи тие двата змејови? Ќе го лапнат. :zelen
  Трето, Дивјациве имаат борба некоја изгледа. Против Болтон? :frantic
   
  На Struggler и Tantara им се допаѓа ова.
 8. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Јас си мислам со Nights watch имаат борба, матер им е**м.
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Можно е да е некоја таква борба, а последната сцена од трејлерот што мислиш што може да е? :zelen
  Иначе можам да погодувам кој ти е омилен дел. :)
   
 10. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Абер неам, ваљда визија, нема шанса да стигнат до брен овие..


  Иначе која? :p
   

Сподели: