Game of Thrones

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,758
2,578
1,683
Han Wavel
Се изначитав спојлери, ич не ми е гајле. Ако има вистина во тоа тогаш оваа сезона ќе биде 10/10, и најдобро ќе е да заврши серијата со 7ма сезона, бидејќи после тоа ќе е веќе шпанска серија.
Едвај чекам. :frantic
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,758
2,578
1,683
Han Wavel
А Даенерис, а Џејми?
Не знам, можно е да значи кои се живи а кои мртви, или па тие што се мртви ќе се вратат, а можно е ништо да не значи. Мене не ми е нешто ова, го чекам трејлерот, тогаш ќе видиме најубаво. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Не знам, можно е да значи кои се живи а кои мртви, или па тие што се мртви ќе се вратат, а можно е ништо да не значи. Мене не ми е нешто ова, го чекам трејлерот, тогаш ќе видиме најубаво. :)

Кога ќе излезе?