1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Euro Truck Simulator 2

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Рушен, 18 јануари 2013.

 1. toby2

  toby2 Полноправен Член

  Зачленет на:
  16 мај 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  21
  да многу е добра,јас ја играв еден период па правев пауза па сега пак ја продолжив од 15 левел,графиката е партали ама јас ја играм на најслабо јбг не ми подржуе пц-во али добра е у секој случај :)
   
  На cakar_ulav му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Рушен

  Рушен Активен Член

  Зачленет на:
  22 октомври 2012
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  124
  Само што играва постана интересна, со новиве мапи на кои што има држави од Африка, ја има Грција, Хрватска и цела Италија и Франција поточно речено пола и повеќе од половина Европа.

  Наскоро и Македонија ќе ја има.
   
  На toby2 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. toby2

  toby2 Полноправен Член

  Зачленет на:
  16 мај 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  21
  уу јако само што во МК нема да плаќаат за вожња тоа е друго хаха
   

Сподели: