Euro Truck Simulator 2

toby2

Полноправен Член
16 мај 2013
59
21
8
јас ја играв до пред да го форматирам
интересна е.....али тешка е не е како претходните :)
ама у споредба до другите има јака графика,доста солидни ефекти и доста реално е направен секој камион :)
да многу е добра,јас ја играв еден период па правев пауза па сега пак ја продолжив од 15 левел,графиката е партали ама јас ја играм на најслабо јбг не ми подржуе пц-во али добра е у секој случај :)
 
  • Like
Реакции: cakar_ulav

Рушен

Активен Член
22 октомври 2012
181
124
43
ја игра уште некој играва?:)
Само што играва постана интересна, со новиве мапи на кои што има држави од Африка, ја има Грција, Хрватска и цела Италија и Франција поточно речено пола и повеќе од половина Европа.

Наскоро и Македонија ќе ја има.
 
  • Like
Реакции: toby2

toby2

Полноправен Член
16 мај 2013
59
21
8
Само што играва постана интересна, со новиве мапи на кои што има држави од Африка, ја има Грција, Хрватска и цела Италија и Франција поточно речено пола и повеќе од половина Европа.

Наскоро и Македонија ќе ја има.
уу јако само што во МК нема да плаќаат за вожња тоа е друго хаха