1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Euro Truck Simulator 2

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Рушен, 18 јануари 2013.

 1. Рушен

  Рушен Активен Член

  Зачленет на:
  22 октомври 2012
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  124
  Патувате низ Европа, како вистински крал. Вие сте во улога на возач на камион кој превезува различни товари од едно место на друго, со камион секако.
  Велика Британија, Франција, Белгија, Холандија, Луксембург, Германија, Полска, Чешка, Австрија, Швајцарија и Италија се земјите во кои превезувате различни товари.

  Можете да основате своја фирма во која ќе купите возачи и камиони и тие ќе возат за вас, вие сте како газда.
  Побарувања:

  OS: Windows XP / Windows Vista / Windows 7

  Processor: 2.4 GHz Intel® Core™2 Duo E4400 or 2.4 GHz AMD Athlon™ 64 X2 3800+

  Memory: 2 GB RAM

  Graphics: 256 MB DirectX 9 / GeForce 7600 GT-class equivalent or better or ATI Radeon™ HD 2600 XT

  DirectX®:9.0

  Hard Drive: 2 GB HD space

  Sound: DirectX 9.0c-compliant


  Линк за симнување http://zamunda.net/details.php?id=327145&hit=1

  Ќе ви треба код за да ја вклучите играта, во спротивно ќе морате да ја играте ДЕМО. Но јас ќе ви го обезбедам кодот. Повелете: THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE
   
  На kizzo и Sober_Soul +_+ им се допаѓа ова.
 2. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Интересна игра...ја играв пред некое време:)
   
 3. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Пред неколко године извади овакфу игру, бриии ама е заебано да се паркира камион : ) hah
  ама извадија сам некоју промо верзију што гу играш само 1 месец и после тој ти тражи да гу купиш оргинал преко интернет
  Мене и такој камион ми фати прашину, кој ке путуе бре викам по Европу : )
  и такој брат, анинстал ву лупна тк и не сам ни помислија више да гу ваду
  А не е лоша, не е ни добра : )
   
 4. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  Ја имам оваа ама не ја играм, тоа ми е работа па и коа ке сум слободен ли тоа да го играм :rofl
   
  На Ночной охотник и parvati им се допаѓа ова.
 5. Рушен

  Рушен Активен Член

  Зачленет на:
  22 октомври 2012
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  124
  Дај ставете ваш gameplay :zelen. Да видиме како возите. Мој гејмплеј утре можи ќе поставам, да видите шо неискусен возач сум.
   
 6. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,106
  Маме ми е*аа тоа швајцарските полуавтопати.
   
  На Рушен му/ѝ се допаѓа ова.
 7. mountian

  mountian Полноправен Член

  Зачленет на:
  30 јануари 2013
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  30
  Леле играваа ако немате слободно време ќе ви летне за секунда времето по ж 2 саата да извозиш една мисија.
   
 8. toby2

  toby2 Полноправен Член

  Зачленет на:
  16 мај 2013
  Мислења:
  59
  Допаѓања:
  21
  ја игра уште некој играва?:)
   
  На Рушен му/ѝ се допаѓа ова.
 9. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  јас ја играв до пред да го форматирам
  интересна е.....али тешка е не е како претходните :)
  ама у споредба до другите има јака графика,доста солидни ефекти и доста реално е направен секој камион :)
   
  На toby2 му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: