1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

45 секунди ручек со Јован

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од MissChievous, 21 септември 2014.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Просто ама слатко од смокви. :zelen  Овој пат, татко му ја покажува својата вештина за готвење.

   
  На BlackTulip му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: