Што читав денес на CRNOBELO.com?

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur

Да имам 600к долари да ги фрлам на тоа да личам на жена што и самата не личи на себе, па да се жалам колку било тешко да си „убав“, лелелелеле. Парите да ви ги имам, паметот никако.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur

Ако некоја наиде на некој таков треба да го побара за маж веднаш.
Јакото е што ова треба да е основниот, скоро па минимум за успешна врска, пошто воглавно се сведува на компромис и почит, а денес се задоволуваат со „Ај бар не ме тепа“. :eek:

Он топик:
Ми излезе на Фејсбук и ме згрозија коментарите. Не очекуваш ништо паметно од фиромска раја, ама пак успеваат да те изненадат до некој степен. Им пречеше кога беше подебела, па сега им пречи што ослабела за свое здравје т.е. eee dzabe se praveshe jaka deka bila srekjna so kilogramite, vidi sega sto pravi gluposti. Као, браво, еве ради вас ќе се носи во сигурна смрт, само да не ви е вам џабе. Или пак бетер оние: a kade i otisle kilogramite posto pak e kako krmaca, vidi ja na sto lici so taa kelavata glava, sto se zamisluva deka e.
Не бе, не е човек да сподели ништо. Не дај Боже па да е нешто радосно, одма идат да плукаат отров.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Со надеж дека и утре ќе читаме вави. :)
 

kockakockica@

Истакнат Член
30 мај 2022
104
46
138

Негде некаде, луѓето се спремаат за вселенски туризам, а овие овде што пишуваат....брееее.....Па бабами да ја прашаа, ќе знае да им каже како се користат вибратори а не па овие денешни генијалци по технологијава :rofl:rofl:rofl