Што читав денес на CRNOBELO.com?

efederer

Админ
Член на администрација
2 октомври 2011
155
256
1,063
Кои се вашите омилени статии на CRNOBELO.com? Препорачајте им на останатите што да прочитаат, споделувајте, критикувајте, коментирајте. „Мајката“ на форумот не смееме да ја запоставиме :nerd
 

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
694
93
30
Скопје
Многу интересни работи има на порталот :) тоа е единствениот портал каде што поминувам повеќе од пола саат.
Денес ги читав новостите, а најголем впечаток ми има оставено делот "евергини" :)
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Креативна кампања против пушење - http://www.crnobelo.com/zabava/interesno/11156-kreativna-kampanja-protiv-pusenje
Мислите кај нас би запалило ова?
Не, затоа што сме тврдоглав народ!

Иначе интересна статија.. (Y) http://www.crnobelo.com/zabava/interesno/11162-gradi-koi-postojano-rastat и http://www.crnobelo.com/zabava/interesno/11164-lift-bez-dno-3d-reakcii-na-lugjeto-video :D