1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што читав денес на CRNOBELO.com?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од efederer, 19 февруари 2012.

 1. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
  Кои се вашите омилени статии на CRNOBELO.com? Препорачајте им на останатите што да прочитаат, споделувајте, критикувајте, коментирајте. „Мајката“ на форумот не смееме да ја запоставиме :nerd
   
  На bojan, важна, ipopovski и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ne sam otforija crnobelo od kako se naprai forum : )
   
  На КрисТина К., Trouble, Scars31 и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Многу интересни работи има на порталот :) тоа е единствениот портал каде што поминувам повеќе од пола саат.
  Денес ги читав новостите, а најголем впечаток ми има оставено делот "евергини" :)
   
  На Scars31, ipopovski и efederer им се допаѓа ова.
 4. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
  Нот гуд, нот гуд! :ninja
   
 5. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Остај тек сега ми текна да отворам. Цело време сум на форумов, преска на кратко на FaceBook..:D
  Сега ќе идам да видам во Хумор имаше Кумановски вицови. :D
   
  На The puss in boots и parvati им се допаѓа ова.
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  +1 : ) i ja gi otfara preeska i si se gazi pa od smeanje : )

  lol pa da beeeeeeee 1 put ga otfara lele ahhaha sk mi tekna : ) pa preeska : )
   
 7. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Не, затоа што сме тврдоглав народ!

  Иначе интересна статија.. (Y) http://www.crnobelo.com/zabava/interesno/11162-gradi-koi-postojano-rastat и http://www.crnobelo.com/zabava/interesno/11164-lift-bez-dno-3d-reakcii-na-lugjeto-video :D
   
 9. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
 10. iskra

  iskra Староседелец

  Зачленет на:
  21 октомври 2011
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  300

Сподели: