1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сакате да правите додека врне?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Marick14, 25 март 2012.

 1. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Чекам да престане и после земам сапун и пред вирче ко Цацко чекам коли да ме тушираат
   
  На Lena, La Bruha :), AnaMi и уште 5 други им се допаѓа ова.
 2. Ice_Man

  Ice_Man Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  440
  Допаѓања:
  236
  најубаво е да седиш,си гледаш филмче,а надвор да истура
   
  На bubili му/ѝ се допаѓа ова.
 3. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  сакам само да спијам.
   
  На bubili му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Шмекси

  Шмекси Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,130
  Допаѓања:
  1,066
  На тераса лаптоп на масичка сок, цигари, кафе, чоколадо и тивка музика.Нема поубаво опуштање особено ако е во вечерни часови.
   
  На MoonFairy, Anakin, Elena и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Да спијам, сексам... или да глеам порно :rofl
   
 6. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Каква демотивација е дождот, тоа чудо е! Не ми се прави ништо само сакам да спијам кога врне.
   
  На The Tramp и Hexasto им се допаѓа ова.
 7. Sugar

  Sugar Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  1,110
  Ако е летно време.. на тераса + добро друштво + бриџ :D
   
  На Jasmina-Jase и parvati им се допаѓа ова.
 8. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Да спију! :)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  да си врне ? а па да, ракиичка на тарасичку мезе јако а у натам наам чилаут варијанта : )
   
  На bubili му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sesil

  Sesil Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  230
  сакам да се шетам додека врне, особено на лето
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: