1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што правите кога ви е досадно?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од MacedonishQueen, 21 ноември 2015.

 1. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  134
  Обично не ми е досадно за време на зимскиот распуст зашто се подготвувам за испити. Кога завршувам со учење, гледам македонски народни приказни, слушам музика, читам книга по слободен избор.
   

Сподели: