1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што е подобро, да се лажете себеси дека сте среќни или да признаете дека сте тажни?

Дискусија во форумот 'Философија' започната од Дејви, 11 март 2016.

 1. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Па искрено убаво е да се сподели тагата само во кругот на нај блиските , мислам дека секој друг ќе гледа на тоа со доза на ситење ,не секогаш ама тоа не се исклучува, затоа пред се треба да се трудиме да бидеме среќни и најдеме начин ... :cool:
   

Сподели: