1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што ви се пие во моментов?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Hip.Hop_MKD, 26 февруари 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Oshee.jpg

  Изотоничен спортски пијалок, овој синиот кокнретно е multifruit, а мене ми има вкус на ананас. Неописливо освежителен, мислам дека пред се поради фактот дека има "разводенет" вкус, односно не е многу благ. Го има на плоштад во трафиката кај што се оставаат писма со фискални, 0.7 мл за 65 ден.
   
 3. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Рицинус-имам нешто проблем со стомакот.
   
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 5. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
 6. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
 7. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Пивце и само пивце. Добро би дошол уште еден Даб сега :D.
   

Сподели: