1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што ви се пие во моментов?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Hip.Hop_MKD, 26 февруари 2012.

 1. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  На Marrie, emzzy и Hexasto им се допаѓа ова.
 2. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  [​IMG] Иако е ладно времето, за мене тоа не значи ништо пивце си е пивце :p
   
  На Stenak, emzzy, Jericho и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  После пастрмајлија винце иде... тоа ми се пие :D
   
  На Hexasto и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 4. Libra

  Libra Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  327
  [​IMG]
  mojito:gladen
   
  На parvati, Luckky, Hexasto и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. ema09

  ema09 Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  225
  Допаѓања:
  411
  moPhoto312-frappe_greece.jpg

  nescafe frappe мммм и лајк ит (happy):kafe
   
  На Marrie и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 6. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,433
  Допаѓања:
  3,678
  limonada.jpg
   
  На Hip.Hop_MKD му/ѝ се допаѓа ова.
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  млеко лолллллллллл, не сам пија цел живот,али ск како ке ми дојде една чаша топлко млеко сс сунгерку мхм мхм мхм мерачиња колачиња, нешто као пиво вс. пилешки батачиња
   
 8. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  [​IMG]
   
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  [​IMG]
   
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 10. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ја би амстел.....слика немора ке ми се припие ептен, ке ми отече пачурка : )
   
  На Glorry му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: