Чет муабети (ти реков-ми рече)

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Хахаха има живот надвор од виртуелниот свет во случај да не знаеш. Много Битно е мој, а гледам и тебе те засега нешто. Не сакам да те вреѓам, само ќе речам не си го пикај носот кај што не ти е работа. Не се зафаќај со мене :zelen(star).
Очигледно си збунета,но јас нема да му дадам значење на тоа што напиша,сепак ќе те респектирам и ќе ти посакам среќа!
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
хаха е тоа некако кај друг да си побараш мислам на некој банкомат,јас можам да те потрупам :svirka ама не можам да ти носам еве @corki може е спремен за давање па да се договорите,ако не ќе ти купам 3-4 кокошки па ако не пари барем јајца ќе ти носат па тие после пари ;)
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
хаха е тоа некако кај друг да си побараш мислам на некој банкомат,јас можам да те потрупам :svirka ама не можам да ти носам еве @corki може е спремен за давање па да се договорите,ако не ќе ти купам 3-4 кокошки па ако не пари барем јајца ќе ти носат па тие после пари ;)

Демек се буниш нешто, ццц се зафркавам само што се лутуш. Ете не те давам на Цорки. :rofl(star)
 

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Демек се буниш нешто, ццц се зафркавам само што се лутуш. Ете не те давам на Цорки. :rofl(star)
Нели рековме да не пикаме нос кај што не ни е местото,што стана сега со тебе,го пикаш твојот и кај треба и кај не треба!
Нели ти кажав дека не давам ни цент за твојата неприкоснована љубов(битниот)неќам љубоморни сценарија!
Чувај си го и немој да го даваш никому,твоја работа!
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Нели рековме да не пикаме нос кај што не ни е местото,што стана сега со тебе,го пикаш твојот и кај треба и кај не треба!
Нели ти кажав дека не давам ни цент за твојата неприкоснована љубов(битниот)неќам љубоморни сценарија!
Чувај си го и немој да го даваш никому,твоја работа!

Не разбирате шега, т.е. не го разбирате начинот на кој јас се шегувам. Во ред е малкумина ја разбираат мојата смисла за хумор, а гледам ти се сериозно си сфаќаш.
Оди си Цорки под итно штом не го сакаш Много Битно.
Остави го во моето соѕвездие да светка и со очињата да ми трепка.
:zelen(star)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Не разбирате шега, т.е. не го разбирате начинот на кој јас се шегувам. Во ред е малкумина ја разбираат мојата смисла за хумор, а гледам ти се сериозно си сфаќаш.
Оди си Цорки под итно штом не го сакаш Много Битно.
Остави го во моето соѕвездие да светка и со очињата да ми трепка.
:zelen(star)
:)....(flower)
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Јас би ве потсетил да не ја труете темата СДК и да не употребувате навреди.