Чет муабети (ти реков-ми рече)

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Шшшшшт...не си тијнеџерка да патиш за внимание до толку,не ме разочарувај;)
Ааааааај,,е зошто ме замолчуваш..абе сакам да се шалам, моабет да правам...е ај сега само ќе се логираме и ке дремеме...пих..и ти како саладинчо, со тоа патење и внимание..да не кажам што ми подувте:banghead а и баш ми е гајле ако се разочараш..прв пат синкир ке ти биде:mad:
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Ааааааај,,е зошто ме замолчуваш..абе сакам да се шалам, моабет да правам...е ај сега само ќе се логираме и ке дремеме...пих..и ти како саладинчо, со тоа патење и внимание..да не кажам што ми подувте:banghead а и баш ми е гајле ако се разочараш..прв пат синкир ке ти биде:mad:
Саладин како што ќе ти каже ќе го слушаш сепак е супермодератор и треба да имаш некаков респект и почит за неговата титула и допринос за форумов.
Ќе те научи тој убаво на убави манири ама ти дива па неќеш да слушаш
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Саладин како што ќе ти каже ќе го слушаш сепак е супермодератор и треба да имаш некаков респект и почит за неговата титула и допринос за форумов.
Ќе те научи тој убаво на убави манири ама ти дива па неќеш да слушаш
Несакам да учам:frantic несакам убави манири:nah.сакам да си бидам ваква дива:wavespin
Инаку да ти кажам дека Саладинчо си го респектирам ;)
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Е ај види го сега..па јас сум размрдана ама ти сакаш мирна да бидам..крајот ни на тебе не ти се фаќа(facepalm)
Јас и ти сме утре на работа остај тие што имаат време за размрдување нека мрдаат до сабајле
 

Ghtalpo

Староседелец
27 февруари 2012
2,656
3,335
1,153
Хелоууууууууу..не си ми таткооооо!???:^)
Орхидеја спиеш?
Hello.gif
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Pica pica and diva orhideja