Хороскопот и слободното време

Стефанија

Активен Член
19 февруари 2012
156
233
43
Јарец-Слободноте време го поминуваат во канцеларија бидејќи сакаат се' да направат на време.Меѓутоа, можете да ги наговорите и на забава - ако им кажете дека вие ќе частите. -НЕ Е ТОЧНО СЕ Е ОБРАТНО! :)
 
  • Like
Реакции: redhead and Dee Dee

Alex M.

Староседелец
17 февруари 2012
328
523
693
London,UK
Стрелец
Своето слободно време Стрелците го поминуваат на свеж воздух, дури и се подготвени некаде да отпатуваат барем на еден ден. Наутро изненадно ќе спакуваат сендвичи, овошје, пијалоци и тргнуваат во нова авантура.
Зависи од расположение..;)
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
Јарец
Слободноте време го поминуваат во канцеларија бидејќи сакаат се' да направат на време. Меѓутоа, можете да ги наговорите и на забава - ако им кажете дека вие ќе частите.
Каква канцеларија, само на забави и кафиња. Секогаш сакам да си платам сама и се расправаме за сметката со тие што сме излезени и пак на крај ме частат
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,762
787
1,133
Skopje
Лажги со 2 опашки е тоа хороскопот што го форсираат насекаде , незнам како упорно читате и се притресувате или се радувате :facepalm2