1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фoтoгрaфирaме нa темa: Стaри грaдби

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Хоуп*, 9 јуни 2015.

?

Најмногу ми се допадна фотографијата на:

Затворена анкета 16 јуни 2015.
 1. Kisserboy

  0 глас(а)
  0.0%
 2. Înger Rău

  7.1%
 3. Saladin

  28.6%
 4. Electra

  35.7%
 5. |o$y(|-|0$0(|@l

  21.4%
 6. Lady*

  7.1%
 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Нели не ти се допаѓаа? :)
   
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Не видов дека има цркви. Моето душевно успокоение немаше да додржи ако не гласав.
   
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  @Makedonec Electra е победник така? До утре ако не каже тема, вториот кажува нели? :)
   
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,994
  Допаѓања:
  9,623
  Не ми се упикуј бре :zelen
   
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Ок. :(
  Јас мислев онака неприметно, ама ништо.

  Епа тогаш, @Electra браво еј, многу ти е убава сликата. :)
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Баш така
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Си заборавил да кажеш. Немој така.
   
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Арно де шо му запна на детето толку? Не е лошо да има потсетник.
   
  На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,664
  [​IMG]
  Сакам да се заблагодарам на мама, тато, родителите, Бог, и на сите што последниве 2-3 часа сте се мачеле околу темава.
   
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Нека има де немам против, финтата е што многу мангупски го кажува тоа и си измислува правила, како на пример тоа до кога треба да се каже тема.
   

Сподели: