1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фoтoгрaфирaме нa темa: Стaри грaдби

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Хоуп*, 9 јуни 2015.

?

Најмногу ми се допадна фотографијата на:

Затворена анкета 16 јуни 2015.
 1. Kisserboy

  0 глас(а)
  0.0%
 2. Înger Rău

  7.1%
 3. Saladin

  28.6%
 4. Electra

  35.7%
 5. |o$y(|-|0$0(|@l

  21.4%
 6. Lady*

  7.1%
 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Треба да гласаш за да видиш колку гласови има.
   
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Епа гласај, и така израмнети се. :zelen
   
 3. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Јас сум во предност :igra:facepalm2
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Го нема Кисербој да си гласа сам за себе. :patos
   
 5. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  Гугл ќе гласа за неговата. :zelen
  А од космофон неограничен интернет.
   
  На Altaïr му/ѝ се допаѓа ова.
 6. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Не сакам да гласам, не ми се допаѓаат за да гласам. Можело и опција „Празен глас“ колку да може да гледаш статистика. Just sayin'.
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Се чека Македонец да ни каже кој е победник и кога да отвори нова тема. :zelen
   
 8. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Ај нека гласа некој што не гласал, да ја затвориме анкетава, да го решиме победникот и да видиме што ќе биде новата тема :)
   
 9. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
  Гласајте за Сајко.
  Живео триумвират!
  :zelen
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  @Saladin sorry, цркви ми се слабост. Плус „1213“ :franticmy ocd's burnin babe :biggrin
   

Сподели: