Фотографираме на тема...

Статус
Затворена за нови мислења.

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,419
1,153
фотографии кои се позајмени од нет, во оваа тема, ќе бидат избришани
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Победник за оваа недела е lady_blue (bravo), се исвинувам што денес немав време да средам, немав услови за да бидам на форумо, Лејди избери тема за оваа недела и смени го насловот во меѓувреме ќе поставеме и анкета за наредна тема на сликање.

:rolleyes: Поминаа две :igra
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: JaMi

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,397
4,419
1,153
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini, melpomena and Selma

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Тенкју :sreken
Се надевам дека ке има подобар одзив од претходните две теми :D
Се мислев помегу Антиквитети и Макрофотографија ама ајде сепак нека биде Антиквитети.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Gemini

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
img15502.png
 
Статус
Затворена за нови мислења.