Фотографираме на тема...

Статус
Затворена за нови мислења.

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Секоја недела ќе бираме тема на фотографирање и во оваа тема ќе ги поставуваме сликите.

Правила:
  • Сликата мора да биде ваша
  • Да бидат потпишани некаде со вашиот ник од форумот или име
  • Дозволена е по една слика
  • Сликите не треба да бидат фотошопирани.
Доколку некој не ги почитува правилата ќе биде дисфаликуван.
Ќе замолам темава да биде само со сликите, а не со оф-топици.
Темава ќе ја отклучам кога ќе се одбере темата на фотографирање во оваа тема.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Marchisio

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,796
1,153
29
Битола
560357_3351335664080_1558465128_n.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.