1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема: Детали од книги

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од JaMi, 28 март 2015.

?

Чива фотографија најмногу ви се допадна? -Фотографијата од :

 1. -Lena

 2. -MissChievous

 3. -Electra

 4. -Хоуп*

 5. -Aleksis

 6. -Ditto+Maker

 7. -Altair

 8. -JaMi

 9. -Saladin

Резултатите се видливи откако ќе гласате.
 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не дочитав до крај, одма пишав после првата прочитана реченица. :)
   
  На Electra му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  може и така
  @JaMi најдобро е да отвориш тема со правила за натпреварот и стави ја под клуч и нема што да биде не јасно
   
 3. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Штo имa пoтребa oд пoјaснувaње пo стo пaти и oтвaрaње нoви теми пa и кaзнувaњa. Дo тoлку бaр не сме. Еднa сликa се стaвa дo oдреден периoд и пoсле се глaсa. Ништo дo тoлку нејaснo зa дa му се oбрнувa тoлку внимaние.
   
  На JaMi и Altaïr им се допаѓа ова.
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Комплицирано е остави таа работа. Не сфаќаш кој ти е крив. :zelen
   
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Ги сокрив гласовите,да не биде после дека е гласано за еден член за тој да му возврати на лајкот.Нека победи најпривлечната за око фотографија а не дека била од Мирко,Стојна или Перса.... Гласајте значи за фотографијата,не за членот.
  Еве темава ќе биде пример како треба и не треба,мислам дека нема потреба од отварање на нова тема со правила. Следната ќе си биде се како што треба се надевам. :)
   
  На Saladin, Хоуп*, Electra и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  До кога ќе трае гласањето? Утре или задутре?

  Тие што не гласавте за мене одете си во Грција на одмор, Mjolnir ќе си оди во Шпанија.
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не знам брат, во воведот пишува дека победникот треба да даде предлог, е сега дали промениле нешто не знам. Поздрав.
   
  На Aleksis му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Ајде да продолжиме, нема да го лути брат @JaMi. :gus
  @Lena, честитки! (party)
  Бирај тема. :biggrin
   
  На Lena, Ditto+Maker и JaMi им се допаѓа ова.
 9. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Благодарам на честитките :sram
  Нова тема нека биде "Возови".
  Да излеземе малку од домашната комфорна зона.
   
  На Electra, Ditto+Maker, Saladin и уште 2 други им се допаѓа ова.

Сподели: