Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.9)

Хоуп*

Proton
4 април 2013
2,410
4,218
753
И јас тоа викам. Наместо со некои нормални членови да се прави интервју, тие ми прават со оние од Бардовци што избегале.
Јас со Саладин требаше да правам интервју уште порано ама не ми даваа. :(
И затоа со Хоуп правев.
Ете имате и други, Електра, Аутрајдер, Алексис.
А не коста моста лудаци невидени и слични како нив.
Ау знaчи јaс бев зaменa, немa кoј и aј Хoуп... Не сум билa прв избoр. Акooo :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Се зафркаваш знам. :)
Туку земете таму интервју правете им на некои од тие што ги пишавме. Би сакал јас да направам ама ај.
Ако толку сакаш направи едно интервју со некој член и прати ми го. Десетто издание од весникот ќе биде, јубилеј, затоа сме дарежливи :-D
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,285
2,372
1,153
Skopje
www.facebook.com
Зашто бе ги вреѓате членовите? Не се врти форумот околу едни исти членови, според мене треба сите колку што може нели да се опфатат и секој со свој ред.
 

Ditto+Maker

Истакнат Член
8 декември 2014
351
254
373
Bookworld
Ми се допадна шарата по маргините. И тоа е тоа.
И коста? Многу лоша идеа.