1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.9)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 27 јуни 2015.

 1. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Ау знaчи јaс бев зaменa, немa кoј и aј Хoуп... Не сум билa прв избoр. Акooo :zelen
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не туку ќе правев со двајцата, ама бидејќи не можев со Саладин затоа со тебе. Нема никакви замени. :)
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ајде сега не се вади:D
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Се зафркаваш знам. :)
  Туку земете таму интервју правете им на некои од тие што ги пишавме. Би сакал јас да направам ама ај.
   
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ако толку сакаш направи едно интервју со некој член и прати ми го. Десетто издание од весникот ќе биде, јубилеј, затоа сме дарежливи :-D
   
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Зашто бе ги вреѓате членовите? Не се врти форумот околу едни исти членови, според мене треба сите колку што може нели да се опфатат и секој со свој ред.
   
  На Ditto+Maker, Makedonec и Хоуп* им се допаѓа ова.
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Не е навреда, тоа е комплимент за нив.
   
 8. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Аха важи
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ditto+Maker

  Ditto+Maker Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 декември 2014
  Мислења:
  351
  Допаѓања:
  254
  Ми се допадна шарата по маргините. И тоа е тоа.
  И коста? Многу лоша идеа.
   
 10. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420

Сподели: