1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.7)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 26 февруари 2015.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Да не терате оф топик или ќе се караме:gjavol:giggle
  продолжете во темата за чет муабети
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Браво дечки !!! Секоја ви чест. Вложувате во весникот и тоа се гледа. : )
  Сакам да ве читам. Ве молам не стивнувајте. :biggrin
   
  На I love you, Makedonec и Ditto+Maker им се допаѓа ова.
 3. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Леле па замислете наредниот број колку ќе биди јак.... :cool:(muscle):cool:
   

Сподели: