Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.7)

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Токму затоа имај разбирање за (по)новите членови... :/


Ќе фатам ќе си заминам од форумоф
Ај чао ќе ни недостигаш :place:place:place

Да ме спомнете следен месец или ќе се караме :gjavol:giggle
Да не терате оф топик или ќе се караме:gjavol:giggle
продолжете во темата за чет муабети
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Леле па замислете наредниот број колку ќе биди јак.... :cool:(muscle):cool: