Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.3)

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
Сега дознав дека сме имале весник :zelen Колку изданија претходно имаше и дали е јавно или е само достапен за нас членовите ?
Ова го прочитав и интервјуата ми се допаднаа и филмската рублика, може да се додадат уште така во кратки црти како за мода што е а може и да се издвојата и мислење на пр од најатрактивна односно најпосетувана или најчитана тема ама ок е.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Јас ја правев рубриката за филм, затоа е најдобра. :)
Многу интересно и позитивно типче си,вероватно и весникот е со некоја твоја чудна харизма,па затоа ни е интересно неговото издание,се разбира со најдобрите од форумов околу тебе.....но да те прашам.....дали умре циганката што те фалеше?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Многу интересно и позитивно типче си,вероватно и весникот е со некоја твоја чудна харизма,па затоа ни е интересно неговото издание,се разбира со најдобрите од форумов околу тебе.....но да те прашам.....дали умре циганката што те фалеше?
Па кога нема никој друг морам сам. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin and diva orhideja

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Сега дознав дека сме имале весник :zelen Колку изданија претходно имаше и дали е јавно или е само достапен за нас членовите ?
Ова го прочитав и интервјуата ми се допаднаа и филмската рублика, може да се додадат уште така во кратки црти како за мода што е а може и да се издвојата и мислење на пр од најатрактивна односно најпосетувана или најчитана тема ама ок е.
3 броја има само, во подфорумов се другите ќе ги најдеш. Уствари овој е најдобар што ќе ти се другите. :)
Еве и ти да си знаеш, рубриката за филм и едното интервју јас ги правев. :)
 

alba

Староседелец
15 март 2012
1,424
2,015
1,123
3 броја има само, во подфорумов се другите ќе ги најдеш. Уствари овој е најдобар што ќе ти се другите. :)
Еве и ти да си знаеш, рубриката за филм и едното интервју јас ги правев. :)
Браво :zelen се испофали :p ќе ги ѕирнам и другите а не ми кажа само ние членовите може да го читаме или ?
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Браво :zelen се испофали :p ќе ги ѕирнам и другите а не ми кажа само ние членовите може да го читаме или ?
весникот може да го читаат и членовите и оние кои не се членови
така ќе ги повика и гостите да се зачленат
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Не бев активна подолго време на форумов па не ни знаев дека весников постои. Браво за иновативноста а бога ми и за времето.(y)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec