1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" (издание бр.3)

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 25 октомври 2014.

 1. alba

  alba Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2012
  Мислења:
  1,426
  Допаѓања:
  2,014
  Сега дознав дека сме имале весник :zelen Колку изданија претходно имаше и дали е јавно или е само достапен за нас членовите ?
  Ова го прочитав и интервјуата ми се допаднаа и филмската рублика, може да се додадат уште така во кратки црти како за мода што е а може и да се издвојата и мислење на пр од најатрактивна односно најпосетувана или најчитана тема ама ок е.
   
 2. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  Многу интересно и позитивно типче си,вероватно и весникот е со некоја твоја чудна харизма,па затоа ни е интересно неговото издание,се разбира со најдобрите од форумов околу тебе.....но да те прашам.....дали умре циганката што те фалеше?
   
  На Y1K991 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Па кога нема никој друг морам сам. :)
   
  На Saladin и diva orhideja им се допаѓа ова.
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  3 броја има само, во подфорумов се другите ќе ги најдеш. Уствари овој е најдобар што ќе ти се другите. :)
  Еве и ти да си знаеш, рубриката за филм и едното интервју јас ги правев. :)
   
 5. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  (bravo)(bravo)(bravo) се подобро и подобро , Браво
   
 6. alba

  alba Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2012
  Мислења:
  1,426
  Допаѓања:
  2,014
  Браво :zelen се испофали :p ќе ги ѕирнам и другите а не ми кажа само ние членовите може да го читаме или ?
   
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Да само за нас е. :)
   
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  весникот може да го читаат и членовите и оние кои не се членови
  така ќе ги повика и гостите да се зачленат
   
 9. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  Дизајнот ви е сѐ уште тапа.
   
  На Y1K991, *Hera* и existence им се допаѓа ова.
 10. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Не бев активна подолго време на форумов па не ни знаев дека весников постои. Браво за иновативноста а бога ми и за времето.(y)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: