Форумска љубов | Форумски пар

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
971
733
Интересна тема.
Има еден така интересен, во стил лошо момче ау, мау, мјау. Секогаш кога се реплицираме го замислувам со ваква фаца :pusi.
Многу сакам да се расправам со него, не знам зошто сум го зела под око уште кога се зачленив тука.
Ептен провокативни и дрски му се напишаните мислења. Нормално дрзок и безобразен, не ја сака Ѕвездичка... не ни е судено :place(star).
 

Masterf

Истакнат Член
29 јули 2017
13
2
303
27
Па конкретно овде, на овај форум, досега само една ми остава посебен впечаток...:D:cool: